Üldiselt

Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: tellitud tooted toimetatakse kuni 2 nädala jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi.

HeaHind e-pood jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.

HeaHind ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine.

Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega.

Täpsem info: siin.

Kohaletoimetamine DPD Pakipoodi pakiautomaadi kaudu

DPD on kiiresti laienev pakkide vastuvõtu ja väljastuspunktide võrgustik, sealhulgas tänavatel asuvad pakiautomaadid ja pakirobotid. Kõik DPD pakiautomaadid asuvad kergesti ligipääsetavates kohtades.

Pakkide kättesaamise protsess on kiire ja mugav! Kui pakk jõuab DPD pakiautomaati, saab saaja teate SMS-i või e-kirja teel. Paki saab kätte sobival ajal!

Paki saamiseks on vajalik PIN-kood.

Pakk säilib DPD pakiautomaadis seitsme kalendripäeva jooksul. Kolmandal säilituspäeval saadetakse saajale meeldetuletus, seitsmendal päeval tagastatakse pakk saatjale.

Lisateavet leiate siit: www.dpd.ee/pickup