Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 104,00 € - 198,00 €

Kuumaõhugrillid

Kuumaõhugrillid on innovatiivsed ja tervislikud seadmed, mis võimaldavad meil nautida maitsvat grillitoitu ilma traditsioonilise sütel või gaasiga küpsetamise vajaduseta. Nende võimekus kuumutada õhku kõrgetel temperatuuridel tagab kiire ja ühtlase küpsemise ning samas säilitab toidu mahlakuse ja naturaalse maitse. Nende mitmekülgsus ja reguleeritavad grillirežiimid võimaldavad meil valmistada erinevaid toite, alates mahlakatest steikidest ja grillitud köögiviljadest kuni röstsaia ja kookideni, pakkudes meile suurepäraseid võimalusi tervisliku ja maitsva toiduvalmistamise jaoks kodus või õues.

Kuumaõhugrillid

Aktiivsed filtrid

Kuumaõhufritüür Electrolux,...
  • Uus

Kuumaõhugrillid

Kuumaõhufritüür Electrolux, rv/must

E6AF14ST
174,33 €

Fritüür Explore 6, küpsetamiseks, frittimiseks, röstimiseks ja grillimiseks, 8 eelseadistatud toiduvalmistamisprogrammi, integreeritud eemaldatav rasvakogumisalus, kõiki eemaldatavaid osi saab pesta nõudepesumasinas, võimsus 1500 W, mõõtmed (KxLxS): 33 x 27 x 35,5 cm.

Kuumaõhufritüür Electrolux,...
  • Uus

Kuumaõhugrillid

Kuumaõhufritüür Electrolux, rv/must

E6AF16ST
197,73 €

Fritüür Explore 6, küpsetamiseks, frittimiseks, röstimiseks ja grillimiseks, 8 eelseadistatud toiduvalmistamisprogrammi, LCD ekraan, integreeritud eemaldatav rasvakogumisalus, kõiki eemaldatavaid osi saab pesta nõudepesumasinas, võimsus 1800 W, mõõtmed (KxLxS): 41,5 x 31,2 x 37,3 cm.

Viimased toodet laos