Lastemaailm

Lastemaailm on imeline koht, kus lapsed saavad avastada, õppida ja unistada. Seal on lõputult põnevaid mänguasju, värvikirevaid raamatuid ja loovaid tegevusi, mis pakuvad neile rõõmu ja arendavad nende oskusi. Lastemaailm on täis naeru, seiklusi ja uusi sõpru, kus lapsed saavad oma kujutlusvõime lennule lasta ning kogeda maailma läbi mängu ja imetluse.

Aktiivsed filtrid

Lastevoodid

Narivoodi “ALARDI” | Tugev konstruktsioon | Preemium materjalide kvaliteet | Stiilne välimus

NARIVOODI
890,00 €

Eritellimus narivoodi tugeva konstruktsiooniga, et Teie lapsed võiksid kasutada seda turvaliselt! 

 

Suur värvide ja materjalide valik, ning konstruktsiooni muutmise võimalus annab paindlikkust disani valiku ja hinna koostamise jaoks.

 

  • Trepp sahtlitega annab rohkem ruumi mänguasju ja aluspesu hoidmise jaoks.
  • Alumise voodi sahtlid sobivad hästi voodipesu hoidmise jaoks.
  • Riiulid on mugavad igasuguste kollektsioonide ja raamatute hoidmiseks.
  • Kirjutuslaud sahtlitega annab ruumi õppetarbede hoidmise jaoks.

⏱️ Toode tarneaeg on 5-6 päeva.

 

🚚 Tarne hind Tallinna piires on 80€

 

🛠️ Paigalduse hind on 160€

 

Tarne 5-10p.
Beebimonitor PHILIPS Avent... Beebimonitor PHILIPS Avent...
  • Küsige tarneaeg

Lastemaailm

Beebimonitor PHILIPS Avent SCD715/52

SCD715/52
130,67 €
 Suurema paindlikkus tänu 24-tunnisele jälgimisele ja 33% võimsam aku Mugav ja laaditav vanemaseade tagab suurema paindlikkuse ja võimaldab enne uuesti laadimist kuni 24 tundi jälgimist (33% võimsam aku kui seadme Philips Avent SCD710/711/713 puhul).DECT-tehnoloogia tagab nullinterferentsi ja 100% privaatsuse DECT-tehnoloogia tagab turvalise ja privaatse ühenduse, mistõttu saate olla kindel, et keegi teid pealt ei kuula. See tagab nullinterferentsi muudelt raadiolaineid kasutavatelt seadmetelt nagu teised beebimonitorid, juhtmeta ja mobiiltelefonid.Rahustav öövalgus ja hällilaulud teie väiksekese rahustamiseks Mitte miski ei suuda rahutut beebit paremini rahustada kui vaikne unelaul ja öötule mahe kuma. Te saate ükskõik millises oma kodu toas valida ühe viiest ra
Beebimonitor PHILIPS Avent... Beebimonitor PHILIPS Avent...
  • Küsige tarneaeg

Lastemaailm

Beebimonitor PHILIPS Avent SCD735/52

SCD735/52
180,94 €
 DECT-tehnoloogia tagab nullinterferentsi ja 100% privaatsuse DECT-tehnoloogia tagab turvalise ja privaatse ühenduse, mistõttu saate olla kindel, et keegi teid pealt ei kuula. See tagab nullinterferentsi muudelt raadiolaineid kasutavatelt seadmetelt nagu teised beebimonitorid, juhtmeta ja mobiiltelefonid.Energiasäästlik Smart ECO-režiim minimaalseks edastamiseks Ainulaadne Smart ECO-režiim minimeerib automaatselt heliedastust ja suurendab aku tööaega. Mida lähemal te oma lapsele olete, seda vähem kulub ideaalse ühenduse loomiseks.Tööulatus kuni 330 meetrit* *Tööulatus siseruumides kuni 50 meetrit, välitingimustes kuni 330 m.Suurepärane tööaeg kogu öö jälgimiseks Mugav taaslaetav keskseade annab teile laetud seadme korral juhtmeta jälgimise vabaduse ku
Beebimonitor PHILIPS Avent... Beebimonitor PHILIPS Avent...
  • Küsige tarneaeg

Lastemaailm

Beebimonitor PHILIPS Avent SCD835/52

SCD835/52
211,11 €
Turvaline ühendus adaptiivse FHSS-tehnoloogiaga. Sideseadmete sidumine varjestatud ja turvalise ühenduse kaudu. Kombineeritud uue adaptiivse FHS-tehnoloogiaga (Frequency Hopping Spread Spectrum) signaalihäire minimeerimiseks. Tööulatus siseruumides kuni 50 meetrit*, õuetingimustes kuni 300 meetrit*. Käepärase laetava vanemaseadmega kuulete oma last juhtmevabalt kuni 10 tundi, enne kui peate seadet uuesti laadima. Kahesuunaline suhtlus. Mõnikord on teie hääle lohutav heli kõik, mida teie laps vajab. Ühe nupuvajutusega saate selle olulise funktsiooni aktiveerida ja saate oma beebiga suhelda kõikjal majas. 2,7-tolline kõrge eraldusvõimega ekraan kristallselge öönägemisega. Näete oma last päeval ja öösel kristallselge infrapuna-öise nägemisega, mis lülitub pimedas automaatselt sisse. Ekraanik
Beebimonitor PHILIPS Avent... Beebimonitor PHILIPS Avent...
  • Küsige tarneaeg

Lastemaailm

Beebimonitor PHILIPS Avent SCD845/52*

SCD845/52
251,31 €
 
Suure eraldusvõimega 3,5

Suure eraldusvõimega 3,5" ekraan, mille pilt on ka öösel kristallselge

Infrapunaga kristallselge öörežiim lülitub automaatselt pimedas sisse, et näeksite oma beebit nii päeval kui öösel. Nautige oma magava beebi vaatamist kõrglahutusega eriti suurelt 3,5" värviekraanilt. Tänu 2x digisuumile ja panoraamvaatele näete kõike, millega beebi tegeleb.

Jälgige beebi toa temperatuuri

Jälgige beebi toa temperatuuri

Kohandatud alarmiga temperatuuriandur võimaldab jälgida beebi ruumi õhuolusid. Teie beebi ei suuda oma kehatemperatuuri reguleerida nii nagu teie ja väike temperatuurimuutus võib muuta beebi rahutuks. Kohandatud temperatuuriandur hoiatab teid kohe keskseadme digitaalekraanil, kui beebi toa õhuolud muutuvad.

Privaatne ja turvaline ühendus kohanduva FHSS-tehnoloogiaga

Privaatne ja turvaline ühendus kohanduva FHSS-tehnoloogiaga

Ainulaadne käsiseadmete sidumine tagab beebiga privaatse ja turvalise ühenduse. Uus kohanduv FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum - sagedushüpitamisega spektrilaotuse) tehnoloogia tagab minimaalsed häiringud.

Tööulatus kuni 300 meetrit*

Tööulatus kuni 300 meetrit*

Tööulatus siseruumides kuni 50 meetrit*, tööulatus õues kuni 300 meetrit*

Värinaalarm konkreetsete teavituste tarvis

Värinaalarm konkreetsete teavituste tarvis

Muutke alarmiseadistusi vastavalt oma soovidele ja keskseade annab teile märku vaikse ja õrna vibreerimisega.

Suurem paindlikkus tänu 12-tunnisele tööajale*

Suurem paindlikkus tänu 12-tunnisele tööajale*

Mugav taaslaetav keskseade annab teile juhtmeta jälgimise vabaduse kuni 12 tunniks, enne kui peate seadet uuesti laadima.

Kaugrääkige oma beebiga

Rääkige oma beebiga

Mõnikord on beebil vaja kuulda vaid teie hääle rahustavat kõla. Selle hädavajaliku funktsiooni abil saate oma beebiga ühenduses olla ükskõik mis paigast kodus.

Energiasäästlik ökorežiim koos ühenduse märguandega

Vaiksel ajal voolutarbe vähendamiseks saate lülituda ECO-režiimile, teades samas, et ainulaadne ühenduse märguanne hoiab teid beebiga seotuna. ECO-režiim lülitab heli- ja videoedastuse välja ja loob ühenduse vaid siis, kui beebi teeb häält.

Kuulake oma beebit selge heliga

Kuulete pisimatki naeru, kurinat ja luksatust täiesti selgelt. Lisaks pildile edastatakse ka beebi tekitatavad hääled alati kvaliteetse ja kristallselge heliga.

Valige oma ümbrusele sobivaim helitase

See võimaldab teil seadistada beebiseadme mikrofoni tundlikkust. Mikrofoni tundlikkus on reguleeritav: saab määrata, millise mürataseme beebiseade tuvastab, nt. kui vaja kuulda ainult valjemaid helisid.

Tänu LED-märgutuledele teate, et ühendus on loodud

Ühenduse märguanne võimaldab alati teada, kas monitor on leviulatuses ja ühendatud. Keskseade annab alati märku, kui monitor on leviulatusest väljas või selle aku tühjeneb, et saaksite alati oma beebiga ühenduses olla.

Rahustav öövalgus ja hällilaulud teie väiksekese rahustamiseks

Mitte miski ei suuda rahutut beebit paremini rahustada kui vaikne unelaul ja öötule mahe kuma. Te saate ükskõik millises oma kodu toas valida ühe viiest rahustavast meloodiast ja lülitada sisse öötule, et aidata oma beebil muretult unemaale rännata.

Blender-aurutaja 2in1... Blender-aurutaja 2in1...
  • Küsige tarneaeg

Lastemaailm

Blender-aurutaja 2in1 PHILIPS Avent SCF870/20

SCF870/20
162,85 €
Alates aurutamisest kuni segamiseni – kõik, mida vaja imikutoidu tegemiseks, ühes käepärases blenderikannus. Kui koostisosad on aurutatud, ei pea te muud tegema, kui tõstke blenderkann aluselt, keerake ümber ja lukustage oma kohale, et saaksite soovitud konsistentsini segada. Alates väga peeneks segatud puu- ja köögiviljadest kuni liha, kala lisamiseni ning lõpuks paksemate tekstuurideni. Meie 2-ühes tervisliku beebitoidu valmistaja aitab valmistada mitmekesist toitu igaks uueks etapiks toitumise teel. Koos laste toitumisspetsialisti ja lastepsühholoogiga oleme loonud 12 eakohast retsepti ja nõuannet uue toiduga harjutamiseks, et aidata teil anda oma lapsele tervislikku toitu ja luua häid, elukestvaid toitumisharjumusi. Lihtne veega täitmine, intuitiivsed seadistused ja vähesed puhastat
  • Uus

LEGO

Kahekohaline telk MSR Elixir 2 Tent - roheline

10331
320,28 €

Kiiresti püstitatav, kerge kaheinimese telk mugavate vestibüülidega."MSR® Elixir 2" on üks ettevõtte populaarsemaid mudeleid, mis sobib matkasportlastele ja seljakotiga matkajatele ning on ideaalne valik neile, kes ei soovi palju aega telgi ülespanekule kulutada. Kaarjas disain pakub rohkem ruumi sees kui teiste firmade sarnased mudelid. Telgi seest leiad nüüd tasku väikeste asjade jaoks, mis sobib ideaalselt asjade korrastamiseks, ning pimedas helendav tõmblukupesa on eriti kasulik ööbijatele. Lisapõrandakate on lisatud, et pakkuda põhitelgi põhjale rohkem kaitset. Saate telgi mugavalt ja kuivalt kokku pakkida, isegi kui maapind on märg. Põhja saab kasutada voodina, millel saab matkamise ajal istuda. Sisseehitatud panipaik ja pimedas helendav tõmblukk gal

Viimased toodet laos