Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 1 105,00 € - 3 580,00 €

Kaubamärk

Kaubamärk

Kuivatuskapid

Kuivatuskapid on spetsiaalsed seadmed, mis tagavad tõhusa ja õrnema kuivatusprotsessi rõivastele ning muudele tekstiilidele. Need kapid kasutavad õrna soojust ja õhuringlust, et aeglaselt eemaldada niiskust, aidates säilitada rõivaste kvaliteeti ja vähendades kortsude teket.

Kuivatuskapid

Aktiivsed filtrid

Kuivatuskapp Electrolux... Kuivatuskapp Electrolux...
  • Uus

Kuivatuskapid

Kuivatuskapp Electrolux Profi, 1,5kW, 190 cm, valge

DC64
1 105,89 €

Kuivatuskapp, ventileeritav, 30 väljatõmmatavat riputuskonsooli, 2 automaatse väljalülitusega programmi: tavariided, õrnadele riietele/lühem kuivatusaeg. Viimistlus: valge, käelisus: parem/ vahetatav. Sobib lasteaedadesse/koolidesse laste õueriiete, mütside, kinnaste ja jalanõude kuivatamiseks, samuti õrnade siidist ja linast riiete kuivatamiseks. Nõutav ventilatsiooniühendus.

Tarne 10-20p.
Riidehooldussüsteem... Riidehooldussüsteem...
  • Uus

Kuivatuskapid

Riidehooldussüsteem Samsung, Bespoke, 185 cm, valge klaasist kattega

DF60A8500WGE1
1 496,66 €

Riidehooldussüsteem, 5 riidepuuga, tehisintellektil põhinev kontroll personaliseerib masina tööd vastavalt sinu harjumustele, Bespoke kohandatav disain võimaldab valida endale sobivaima valiku kuue värvi ja kolme materjali seast, desodeeriv filter aitab hoida riided värskena, JetSteam ja JetAir abil saab riietelt eemaldada kortsud, ebameeldiva lõhna tekitajad ja kahjulikud ained.

Tarne 10-20p.
Riidehooldussüsteem... Riidehooldussüsteem...
  • Uus

Kuivatuskapid

Riidehooldussüsteem Samsung, AirDresser, 185 cm, kristallpeegel kattega

DF60R8600CG
1 477,95 €

Riidehooldussüsteem, 3 riidepuuga; jakk 3 + püksid 3, tehisintellektil põhinev kontroll personaliseerib masina tööd vastavalt sinu harjumustele, desodeeriv filter aitab hoida riided värskena, JetSteam ja JetAir abil saab riietelt eemaldada kortsud, ebameeldiva lõhna tekitajad ja kahjulikud ained, niiskuse eemaldamine, digitaalne invertermootor ja kompressor, deodoriseeriv filter, soojuspumbaga kuivatus, nutikas juhtimine, vaikselt sulguv uks.

Tarne 10-20p.