Ilu ja tervis

Ilu ja tervis on tihedalt seotud ning hõlmavad mitmesuguseid tooteid ja teenuseid, mis aitavad hoida meie keha ja vaimu tasakaalus ning toetavad meie heaolu. Need võivad hõlmata kosmeetikat, nahahooldust, kehahooldust, spordivarustust, tervisetooteid, toidulisandeid, massaažiseadmeid ja palju muud. Ilu ja tervisega seotud tooted ja teenused võimaldavad meil hoolitseda enda eest ning tunda end enesekindlalt ja terve olenemata vanusest või elustiilist. Oluline on leida enda jaoks sobivad ilu ja tervise tooted ning rakendada neid regulaarselt, et säilitada harmoonia ja heaolu oma kehas ja vaimus.

Ilu ja tervis

Aktiivsed filtrid

Koolutaja PHILIPS BHA735/00
  • Uus

Juuksehooldus

Koolutaja PHILIPS BHA735/00

BHA735/00
82,42 €

Philips pöörlev volüümihari 3 tarvikuga

Volüümihari võimaldab kujundada erinevaid soenguid, jättes juuksed siledaks. Kolmes eri suuruses naturaalharjastega volüümiharja võimaldavad harjased sisse tõmmata ja teha konkreetsemaid lokke.
Care+ seadistus tagab parema kaitse juuste kuivatamisel ja kujundamisel. Ioonhooldus hoiab ära juuste säbrunemise ja annab maksimaalse läike. Keraamiline turmaliinkate lisab läiget. 
Koolutaja võimsus on 1000W. Tarvikute hulka kuuluvad:

  • 50mm ümarhari
  • 38mm ümarhari
  • 30mm sissetõmmatavate harjastega hari

Harjad võivad pöörelda mõlemat pidi.

Elektriline raseerija... Elektriline raseerija...
  • Uus

Epilaatorid

Elektriline raseerija PHILIPS BRL176/00

BRL176/00
68,69 €

Muretu raseerimine Philips Series 8000 ladyshaver raseerijaga. Õrn raseerimine ja siledaim tulemus ilma nahaärrituse ja sisselõikamiseta, seda ka õrnal nahal. 120 minutit juhtmeta kasutamist, ergonoomiline kuju ja ujuv raseerimispea pakuvad mugavust kasutamisel.  Ujuv raseerimispea järgib kehaosa kontuuri ja võimaldab ühtlaselt raseerida.  Trimmeriotsiku ümardatud ääred ei lase sisselõigetel juhtuda.  Ergonoomiline käepide, et raseerija püsiks käes mugavalt. Kasutamiseks märjalt ja kuivalt - raseerige mugavalt duši all. Kaks erinevat kiiruse seadistust, mille vahel endale sobiv valida. Kaitseääris, mis venitab naha raseerimise ajaks veidi pingule. Juhtmeta kasutamine 120 minuti vältel, aku laeb täis 90 minutiga. Kaasas raseerimispea bikiinipiirkonna trimmimiseks ja bikiinikamm, jala