Tark kodu

Tark kodu võimaldab meil luua nutikat ja integreeritud keskkonda, kus erinevad seadmed ja süsteemid töötavad koos, et parandada meie elukvaliteeti ja mugavust. Nutikate koduseadmete abil saame juhtida valgustust, kütmist, turvasüsteeme ja muud kodutehnoloogiat mugavalt oma nutiseadmete kaudu ning luua sellega paremat elukeskkonda. Tark kodu aitab meil säästa energiat, automatiseerida igapäevaseid tegevusi ning tagada meile turvalisuse ja mugavuse kõrgem tase.

Aktiivsed filtrid

Nutikell HAMMER Watch Plus Nutikell HAMMER Watch Plus
  • Küsige tarneaeg

Tark kodu

Nutikell HAMMER Watch Plus

HAMSMARTWATCHPLUS
111,89 €

HAMMER Watch Plus - püüdle kõrgele

HAMMER Watch Plus on tugeva ülesehitusega nutikell GPS\'iga - uus ja endisest veelgi parem mudel Hammer Watch kellade seast. Kellal on nüüd IP68 kaitseklass, täpne GPS navigatsioon, mis toetatud 3 satelliidisüsteemi poolt, tervisenäitajate monitooring, AMOLED ekraan ja palju uusi treeningrežiime. Püüdle kõrgele ja nihuta piire!

Kaamera NEDIS Wifi Full HD... Kaamera NEDIS Wifi Full HD...
  • Küsige tarneaeg

Tark kodu

Kaamera NEDIS Wifi Full HD 1080p, välitingimustesse

WIFICBO20WT
71,94 €

See laetavate akupatareidega Nedis IP kaamera on veekindla korpusega (IP65) ning tänu laadimisvõimalusele ei ole vaja ühendada kaamerat mingisuguse vooluvõrguga. Materjali saab salvestada microSD kaardile ja kaamera võib olla täielikult juhtmevaba.
Olenevalt salvestamise sagedusest peavad akud vastu mitmeid kuid.

Tänu PIR sensorile tuvastatakse liikumist ja alustatakse salvestamist automaatselt. Samuti saadab kaamera sellekohase teavituse omaniku nutitelefonile. Nii on võimalik näha, mis koduümbruses toimub. Rakendus võimaldab kaamera kaudu ka kõnelda kaamera ees oleva isikuga. 

Kaamera veekindlusklass on IP65, talub temperatuure vahemikus -20 ... + 55 °C.