Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 3,00 € - 13,00 €

Kaubamärk

Kaubamärk

Puhastusvahendid

Puhastusvahendid teevad kodu säramaks ja värskemaks. Need aitavad kiirelt ja tõhusalt eemaldada mustust ja plekke.

Puhastusvahendid

Aktiivsed filtrid

Keraamilise pliidi... Keraamilise pliidi...
  • Uus

Puhastusvahendid

Keraamilise pliidi puhastusvahend Electrolux Vitrocare

VITROCARE
6,19 €

Puhastab ja hoiab klaaskeraamilised pliidid ja pliidiplaadid kirkate ja säravatena. Kõigepealt tuleb tasapinnalt kaabitsaga eemaldada kinnipõlenud toidujäägid. Seejärel kandke Vitrocare puhta kuiva lapiga õhukese kihina klaaskeraamilisele pinnale ja hõõruge läikima. Ei vaja loputamist.

Ahju ja grilli...
  • Uus

Puhastusvahendid

Ahju ja grilli puhastusvahend Smeg CURAFORNO, 500 ml

CURAFORNO
8,50 €

Professionaalne puhastusvahend rasvajääkide eemaldamiseks ahjust, grillplaadilt, küpsetusplaadilt ja grillilt. Kasutamine: pritsige vahendit ahju seintele u 20 cm kauguselt. Laske vahendil toimida u 40 min, põlenud rasva puhul üleöö, seejärel puhastage mitteabrasiivse švammiga ja loputage veega. Ei sobi kasutamiseks isepuhastuvate ahjude (pürolüüs), mikrolaineahjude, alumiiniumkattega materjalide ja kergsulammaterjalide puhastamiseks. 500 ml, pihusti.

Tarne 10-20p.
Ahju ja mikrolaineahju... Ahju ja mikrolaineahju...
  • Uus

Puhastusvahendid

Ahju ja mikrolaineahju hooldussprei ELECTROLUX M3OCS200

M3OCS200
6,34 €

See kriimuvaba sprei eemaldab pliitidelt ja ahjudelt ka kõige hullemad rasvaplekid. Lihtne viis ahje, mikrolaineahje ja grille puhtana hoida. Selle koostis on karm plekkide ja õrn pindade suhtes, andes köögiseadmetele pikaks ajaks uue välimuse.

Viimased toodet laos
Roostevaba terase...
  • Uus

Puhastusvahendid

Roostevaba terase puhastuspasta Smeg, 250 ml

CREMAINOX
12,76 €

Roostevabast terasest pindade puhastamiseks ja läike andmiseks. Eemaldab plekid, mustuse ja veejäljed ning moodustab puhastatavale pinnale kaitsva kihi. Mitte kasutada näpujäljekindla töötlusega roostevabast terasest pindade puhastamiseks.

Tarne 10-20p.
Universaalne puhastusvahend...
  • Uus

Puhastusvahendid

Universaalne puhastusvahend Smeg, 500 ml

MULTIUSO
10,20 €

Universaalne puhastusvahend mustuse eemaldamiseks erinevatelt pindadelt nagu klaas, plastik, teras, teflon, alumiinium. Ei vaja loputamist ja ei jäta jälgi. Kasutamine: pihustada toode puhastatavele pinnale ja lasta mõni minut toimida, seejärel eemaldada mikrofiibrist lapiga. 500 ml, pihustiga.

Tarne 10-20p.