Lauagrillid

Lauagrillid on praktilised ja mitmekülgsed seadmed, mis võimaldavad meil nautida grillimisel kogemust ilma suure grilli kasutamise vajaduseta. Nende kompaktsed ja lihtsalt paigaldatavad disainid teevad neist ideaalsed kaaslased õue- või siseruumides toimuvatel kokkusaamistel. Nende reguleeritavad kuumuseastmed ja küpsetuspinna suurused võimaldavad meil valmistada erinevaid toite, alates maitsvatest burgeritest ja grillitud köögiviljadest kuni mereannite ning vokiroogadeni. Lauagrillid pakuvad suurepärast võimalust nautida suurepärast grillimiselamust mugavalt ja kiiresti, olles samal ajal lihtsalt hooldatavad ja hoiustatavad.

Aktiivsed filtrid

Lauagrill BRAUN MultiGrill... Lauagrill BRAUN MultiGrill...
  • Küsige tarneaeg

Lauagrillid

Lauagrill BRAUN MultiGrill 7 CG7044

CG7044
194,92 €

Uuenduslik Braun MultiGrill 7 grill üllatab teid oma mitmekülgsusega. See võimaldab lihtsalt ja kiiresti grillida liha, kala, köögivilju, valmistada paninit, röstsaia, vorste ja palju muid toite kergelt ja maitsvalt. MultiGrill 7 on tänu oma 2000W võimsusele, erinevatele plaatide komplektidele ja kolmele grillimisasendile – avatud, poolavatud ja suletud – äärmiselt mitmekülgne. Grilli suur tööpind võimaldab valmistada toitva eine kuni 6-le inimesele. Braun MultiGrill 7 - üks grill, palju võimalusi. Alates mahlastest praadidest kuni kohevate pannkookideni.

Lauagrill BRAUN MultiGrill... Lauagrill BRAUN MultiGrill...
  • Küsige tarneaeg

Lauagrillid

Lauagrill BRAUN MultiGrill 9 Pro CG9167

CG9167
312,51 €

Nautige professionaalsel tasemel tulemusi ja temperatuuri täpset seadistamist toiduvalmistamisel. Kogege piiramatut mitmekülgsust, mille annab teile Brauni suurimal küpsetuspinnal* kolme tüüpi plaatide ja kolme küpsetusasendi nutikas kombinatsioon. Sisseehitatud kütteelementide 2200-vatine võimsus ja tõhusus kiiremaks toiduvalmistamiseks ja täpseteks temperatuuriseadistusteks. Komplekti kuulub integreeritud praetermomeeter. Ja kui soovite tugevalt pruunistada, saab grilli temperatuuri tõsta 265 °C juurde, et toit saaks rikkaliku pruuni pealispinna ning maitsed tuleks hästi esile.

*27% suurem küpsetuspind, võtteldes mudeliga MultiGrill 7.