Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 71,00 € - 1 139,00 €

Kaubamärk

Kaubamärk

Värv

Värv

Soundbarid ja kodukinod

Soundbarid ja kodukinod pakuvad elutuppa kinokogemust, tuues kinoheliefekti ja mõjuva heli otse teie koju. Soundbarid on kompaktsed ja stiilsed seadmed, mis võimaldavad parandada televiisori helikvaliteeti ning luua ruumilist heli ilma täiendavate kõlarite paigutamiseta. Kodukinod aga toovad kinosaali atmosfääri koju, pakkudes kõrgkvaliteetset heli ja visuaalset naudingut ning luues tõetruu elamuse filmide, muusika ja mängude ajal.

Aktiivsed filtrid

Soundbar 3.1ch 400W,... Soundbar 3.1ch 400W,...
  • Küsige tarneaeg

Soundbarid ja kodukinod

Soundbar 3.1ch 400W, PHILIPS TAB8805/10

TAB8805/10
333,13 €
 Nutikas, võimas ja kinemaatiline ribakõlar See ribakõlar tagab 300 W rikkaliku heli kõige jaoks, mida vaatate. 3,1-kanaliline heli täitab iga ruumi kaasahaarava muusika, plahvatuslike efektide ja kristallselge dialoogiga. Juhtmevaba bassikõlar muudab iga plahvatuse ja iga taktilöögi veelgi võimsamaks.Dolby Atmos. Rikastage oma kuulamiskogemust Nautige dramaatilisemat vaatamiskogemust. See Dolby Atmosega ühilduv ribakõlar tekitab nii kõrgemaid kui ka sügavamaid toone, luues kolmemõõtmelist ruumilist heli, mis liigub teie kohal ja ümber.Play-Fi. Mitut ruumi täitev heli ja ruumiline heli Lihtne Play-Fi-ga ühilduvus teeb sellest ribakõlarist tõelise tähe teie mitut ruumi hõlmavas seadmepargis. Saate sünkroniseerida Play-Fi-ga ühilduvaid kõlareid, et tekitada mitut
Soundbar JBL 7.1.4... Soundbar JBL 7.1.4...
  • Küsige tarneaeg

Soundbarid ja kodukinod

Soundbar JBL 7.1.4 JBLBAR1000PROBLKEP

JBLBAR1000PROBLKEP
1 138,55 €

Koge filmivaatamist, muusikat ja videomänge sellise heliga, mis asetab sind otse sündmuste keskele - sellel helisüsteemil on ühtekokku 880 W RMS helivõimsust ning kõmisev bass 10" subwooferist. JBL Bar 1000 helisüsteemil on MultiBeam™ ja neli ülespoole suunatud kõlarit - kaks asetsevad ribakõlari sees ja kaks ribakõlari otstest ärakäivates, akutoitega kõrvalkõlarites - et pakkuda kuulajale Dolby Atmos® ja DTS:X 3D ringheli ilma lisajuhtmeteta. Tänu PureVoice tehnoloogiale ei lähe kõneldavast tekstist miski kaduma isegi siis, kui muud helid ümberringi on väga valjud. Muusikat saab striimida lemmik-esitusloenditena näiteks AirPlay, Alexa MRM, ja Chromecast built-in™ kaudu ning kuulates on alati tunne, nagu artist asuks samas ruumis. Täiesti nagu väljas veedetud õhtu, aga kodust lahkumata! 

Soundbar Sony 3.1, HT-G700,... Soundbar Sony 3.1, HT-G700,...
  • Küsige tarneaeg

Soundbarid ja kodukinod

Soundbar Sony 3.1, HT-G700, Dolby Atmos®/ DTS:X

HT-G700
512,29 €
Kuule heli igast suunast tulevat, tänu 7.1.2 kanali ringhelile Vertical Surround Engine on Sony uus ringheli tehnoloogia, mis võimaldab nautida uuema kinoheli formaate, näiteks Dolby Atmos® ja DTS:X™ selles õhukeses kõlarikorpuses. Kolm eeskõlarit on kombineeritud Sony ainulaadse signaalitöötlustehnoloogiaga ning loovad virtuaalse ringheli, mis näib telerivaatajat igast küljest ümbritsevat. Kõik skaleeritakse üles 7.1.2 kanalile 7.1.2 kanali heli on nüüd kõigel, mida vaatad. Digitaalne signaalitöötlus konverdib iga heli vaid üheainsa puldinupu vajutusega.  Ülespoole tõstetav heli sobitub teleri kõrgusega Heli on täpselt häälestatud, et see kõlaks teleri kõrguselt, tänu S-Force PRO funktsioonile. Kui ka teler on üle 55 tolli suurune, tundub nagu heli lähtuks teleri ekraanist,
Multimeediakõlarid Trust... Multimeediakõlarid Trust...
  • Küsige tarneaeg

Soundbarid ja kodukinod

Multimeediakõlarid Trust GXT 658 TYTAN 5.1

1202881
118,11 €

Trust GXT 658 Tytan 5.1.

Heli väljundus 5.1 kanalil, RMS-nimivõimsus: 90 W. Universaalne kasutus.

Satelliitkõlarite RMS-võimsus: 90 W.

Keskkõlari tüüp: 1 kõlar, keskkõlari RMS-võimsus: 90 W.

Bassikõlari tüüp: aktiivne bassikõlar, bassikõlari RMS-võimsus: 180 W. Toide vahelduvvool.

Kanaleid 5.1 | PMPO 180 W | Helitugevus reguleeritav | 3x stereosisendit 3,5 mm | Värv must

Soundbar JBL 9.1... Soundbar JBL 9.1...
  • Küsige tarneaeg

Soundbarid ja kodukinod

Soundbar JBL 9.1 JBLBAR913DBLKEP

JBLBAR913DBLKEP
1 024,69 €

9.1 kanali soundbar ringheli ja Dolby Atmos®-ega

Ülim 3D helikogemus - filmivaatamine selle soundbar helisüsteemiga viib uude mõõtmesse. Dolby Atmos®, DTS:X™  ja neli ülespoole suunatud kõlarit saadavad heli lakke ja sealt tagasi, luues fantastilise ja tõetruu 3D ringheli.
Tunne on, nagu istuks kinos. Paiguta kaks äravõetavat surround kõlarit enda taha. Ei mingeid kaableid ega toitejuhtmeid, kõik on äärmiselt lihtne. Äravõetavaid kõlareid võib paigutada, kuhu iganes vaja, nende sisseehitatud akud vajavad laadimist alles 10 tundi kestnud muusikaesituse järel. 
Ühtekokku on süsteemi heli võimsus 820 W ning saad nautida Oscari-väärilist kinokogemust kristallselge heliga. 10" subwoofer esitab vapustavat bassiheli. Muusika voogesitus on võimalik Chromecast ja Airplay vahendusel.