Ruumiõhu puhastajad

Ruumiõhu puhastajad

Aktiivsed filtrid

Ruumiõhu puhastajad

Keraamilise pliidi puhastusvahend Electrolux Vitrocare

VITROCARE
9,17 €
Puhastab ja hoiab klaaskeraamilised pliidid ja pliidiplaadid kirkate ja säravatena. Kõigepealt tuleb tasapinnalt kaabitsaga eemaldada kinnipõlenud toidujäägid. Seejärel kandke Vitrocare puhta kuiva lapiga õhukese kihina klaaskeraamilisele pinnale ja hõõruge läikima. Ei vaja loputamist.
Availability: Laos

Ruumiõhu puhastajad

Nõudepesumasina puhastusvahend ELECTROLUX Super Clean

M3DCP200
10,00 €
Tänu nõudepesumasina puhastusvahendile püsib teie seade tippvormis. Selle süvahooldusega eemaldate jäägid nii nõudepesumasina sisemusest, torudest kui ka voolikutest, kuhu muidu kipub kogunema ebameeldivat lõhna ja halbu pesutulemusi põhjustavaid jääke. Kasutage 6 kuu tagant.
Availability: Laos

Ruumiõhu puhastajad

Puhastusvahend Super Clean ELECTROLUX pesumasinatele 2x50 g

M3GCP200
9,17 €
Tänu pesumasina puhastusvahendile püsib teie seade jätkuvalt parimas töövormis. See sügavpuhastav toode eemaldab kõik pesumasina uksetihendile, voolikutesse ja trumlisse kogunenud jäägid, mis põhjustavad ebameeldivat lõhna ja võivad tekitada plekke teie pesule. Kasutage 6 kuu tagant.
Availability: Laos

Ruumiõhu puhastajad

Roostevaba terase puhastusvahend ELECTROLUX M3SCS200

M3SCS200
9,17 €
Selle puhastusspreiga hoiate oma roostevabast terasest pinnad tõeliselt plekivabad. Puhastage ja poleerige õrnalt kõiki köögiseadmeid alates õhupuhastist kuni külmikuni. Puhastusvahendi koostis ei jäta pinnale mingeid jutte; lihaks säravale tulemusele katab see pinnad ka kaitsva kihiga.
Availability: Viimased toodet laos

Ruumiõhu puhastajad

Sool nõudepesu- ja pesumasinale ELECTROLUX 1kg

M3GCS200
4,17 €
Meie soola kasutades väldite seadmeid kahjustava toimega katlakivi ja kaltsiumi kogunemist. Seda soola võib kasutada nii nõudepesumasinates kui ka valitud pesumasinates – nii jäävad teie nõud läikivad ja riided säilitavad oma värske ilme.
Availability: Laos