Pliidiplaadi ja ahju tarvikud

Pliidiplaadi ja ahju tarvikud

Aktiivsed filtrid

Pliidiplaadi ja ahju tarvikud

Keraamilise pliidi puhastusvahend Electrolux Vitrocare

VITROCARE
8,33 €
Puhastab ja hoiab klaaskeraamilised pliidid ja pliidiplaadid kirkate ja säravatena. Kõigepealt tuleb tasapinnalt kaabitsaga eemaldada kinnipõlenud toidujäägid. Seejärel kandke Vitrocare puhta kuiva lapiga õhukese kihina klaaskeraamilisele pinnale ja hõõruge läikima. Ei vaja loputamist.

Pliidiplaadi ja ahju tarvikud

Perforeeritud alumiiniumist küpsetusplaat, Electrolux

E9OOPT01
54,17 €
Perforeeritud alumiiniumist pann saiakeste küpsetamiseks. Augud võimaldavad kuumusel ja aurul vabalt taigna ümber liikuda, mis loob krõbeda pinnatekstuuri, samas kui sisu jääb mõnusalt pehme ja mahlane. Ideaalne ka toidu, nt õunaviilude või köögiviljade kuivatamisel. Mittenakkuv ja hõlpsasti puhastatav. Disainitud Electrolux CombiSteam ahjude jaoks. Mõõdud: 1,0 x 46,6 x 38,5 cm.

Pliidiplaadi ja ahju tarvikud

Pitsa valmistamise komplekt, Electrolux

E9OHPS1
48,25 €
Pitsaküpsetamise tarvikud: pitsakivi, -labidas ja -lõikur. Tänu pitsakivi vastupidavale materjalile hoiab see hästi kõrget temperatuuri, pakkudes kiiret ja ühtlase levikuga kuumust ja andes pitsale ihaldusväärselt krõbeda kooriku.

Pliidiplaadi ja ahju tarvikud

Soolakivi Electrolux

E2SLT
88,33 €
Himaalaja roosast kivisoolast plaat toidu valmistamiseks või serveerimiseks. Talub nii kõrgeid kui madalaid temperatuure. Roostevabast terasest raam, mis tagab kuumuse ühtlase leviku ja võimaldab küpsetada igal pliidil või ahjus. Raami kasutamata saab plaadi asetada ka grillile. Kivi mõõtmed: 20x30x3 cm.